4nano Sapphire & Quantum 3 letnia powłoka ceramiczna (Certyfikowane Studio)

ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

 

Blask i szklistość: ★★★★★

Łatwość aplikacji: ★★★★★

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★★

 

Twardość: 9H

Grubość: < 1 μm

Trwałość: 3 lata

Wydajność: 1/2 auta

 

W skład zestawu wchodzi:

4nano Sapphire 15/30 ml

4nano Quantum 15/30 ml

Certyfikat Autentyczności 1/2 szt.

Ulotka “Jak dbać o powłokę ceramiczną” 1/2 szt.

Hologramy 4nano 1/2 szt.

 

4nano Sapphire & Quantum to 2 pełne warstwy powłoki ceramicznej następnej generacji w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Dzięki aplikacji powłoki ceramicznej 4nano, którą łączy się bezpośrednio z lakierem uzyskuje się niesamowitą szklistość lakieru i efekt hydrofobowy. Właściwości samoczyszczące powłoki są na najwyższym poziomie dzięki czemu lakier brudzi się mniej, zaś jego późniejsze czyszczenie jest bajecznie proste i szybkie. Co ważne powłoka zapewnia realną ochronę maksymalnie minimalizując przywieranie owadów oraz innych zanieczyszczeń drogowych i znacząco ułatwia ich usuwanie. Permanentna ochrona przed mikrozarysowaniami, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej kolejne zalety. Trwałość 3 lata.

4nano Quantum to powłoka ceramiczna następnej generacji wykorzystująca nowatorską technologię Hyper Hydrophobic stworzoną przez 4nano. Zapewnia spektakularny i niespotykany dotąd efekt kropelkowania utrzymujący się aż do 12 miesięcy! Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Hyper Hydrophobic, 4nano Quantum jest najskuteczniejszą hybrydą powłoki ceramicznej i funkcjonalnej w pełnym wymiarze działania, zapewniając tym samym niesamowitą szklistość lakieru i właściwości odprowadzania wody.

 

Instrukcja stosowania:

Aplikację 4nano Sapphire & Quantum należy przeprowadzać w odpowiednich warunkach temperatury i wilgotności powietrza. Ważna jest również dobra wentylacja pomieszczenia w którym przeprowadzamy aplikację. Lakier powinien być bardzo skrupulatnie przygotowany i oczyszczony za pomocą dedykowanego środka 4nano Scrub.

TEMPERATURA i WILGOTNOŚĆ POWIETRZA: Temperatura +15ºC  do +30°C. Wilgotność powietrza pomiędzy 30-80%. Aplikacja powłoki poza podanymi przedziałami może skutkować niepowodzeniem.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI : Dobrze przygotowany lakier będzie wolny od smoły, luźnego brudu, zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego, suchy oraz kompletnie wyjałowiony z innych zabezpieczeń typu woski czy zabezpieczenia fabryczne. Ostateczne mycie powierzchni przed zabezpieczeniem musi odbyć się przy pomocy środka 4nano Scrub (Alkaline lub Neutral w zależności od okoliczności).

APLIKACJA:  Energicznie wstrząsnąć butelką przed przystąpieniem do aplikacji. Na dołączony do zestawu aplikator nanieść kilka kropel 4nano Sapphire  i rozprowadzić po obszarze nie większym niż 30 x 30 cm tworząc cienką lecz szczelną warstwę. Pozostawić na 60 sekund (+30ºC) do 90 sekund (+15ºC) po czym zebrać nadmiar powłoki za pomocą 3 szmatek z mikrofibry. Nie należy próbować usunąć całego nadmiaru produktu za pomocą jednej szmatki. Przy użyciu pierwszej szmatki lekko zbieramy nadmiar produktu wciąż pozostawiając niedoskonałości na powierzchni. Następnie drugą szmatką zbieramy większość nadmiaru produktu. Trzecią szmatką polerujemy powierzchnię do ideału, tak aby nie pozostały żadne smugi i mazy. Należy upewnić się, że wszystkie niedoskonałości  (zarówno na elementach sąsiadujących) zostały dokładnie usunięte. Powyższym sposobem aplikujemy także 4nano Quantum wydłużając jedynie czas leżakowania powłoki przed ścieraniem nadmiaru na 3 minuty (+30°C) do 5 minut (+15ºC). Aplikację 4nano Quantum rozpoczynamy po upływie minimum 2 godzin od zakończenia aplikacji 4nano Opal. Im dłuższe będą interwały czasowe pomiędzy warstwami, tym lepiej. Po skończonej aplikacji obu warstw, samochód powinien zostać w studiu  przez minimum 12 godzin w celu zapewnienia jak najlepszych warunków wiązania, szczególnie w sezonie zimowym. Pełne wiązanie powłoki ceramicznej następuje po 14 dniach i w tym czasie NIE należy myć ani płukać samochodu. Oczywiście samochód można normalnie użytkować.

Przed użyciem przetestować produkt w mało widocznym miejscu. Nie nakładać na rozgrzane powierzchnie. Nie aplikować w pełnym słońcu. Chronić przed dziećmi. W przypadku połknięcia przemyć usta i obficie popić wodą, natychmiast skonsultować się z lekarzem. W przypadku kontaktu z oczami obficie przemyć wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody, w razie dolegliwości wezwać lekarza. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl