4nano Finishing Touch pasta polerska pod powłoki 100ml

ilość szt.

towar niedostępny

Opis

4nano Finishing Touch to produkt pozwalający na ostateczne poprawki wykończeniowe polerowanej powierzchni bez późniejszej potrzeby używania środków odtłuszczających. Środek trwale usuwa drobne rysy i hologramy nawet na najbardziej wymagających lakierach, a dzięki specjalnej bazie nośnej nie zawierającej olejków i silikonów zostawia powierzchnię idealnie przygotowaną pod aplikację powłok zabezpieczających 4nano. Dodatkowo 4nano Finishing Touch wydobywa z lakieru niesamowity połysk i barwę koloru.

 

Instrukcja stosowania:


Po zakończonym procesie korekty lakieru, należy umyć powierzchnię za pomocą 4nano Scrub. 4nano Finishing Touch może być stosowany zamiennie z pastą wykańczającą lub typowo do usuwania niedoskonałości ujawnionych po dokładnym wymyciu olejków past, zarówno punktowo w celu trwałego usunięcia drobnych niedoskonałości powstałych np. podczas osuszania lub w całości zamiast pasty wykończeniowej w celu wyeliminowania ryzyka ich powstania.
Na dobrej jakości pad wykańczający nanieść bardzo niewielką ilość produktu (4-5 malutkich kropel), rozprowadzić produkt na wykańczanej powierzchni i wypracować. Nie zaleca się przekraczać 2500 obr./min. Pozostałości zetrzeć za pomocą delikatnej, suchej mikrofibry. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Po dokładnym usunięciu pozostałości, powierzchnia jest gotowa pod aplikację zabezpieczenia.

Przed użyciem przetestować produkt w mało widocznym miejscu. Nie nakładać na rozgrzane powierzchnie. Nie aplikować w pełnym słońcu. Chronić przed dziećmi. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl