4nano Camo 2 letnia powłoka ceramiczna 30 ml

ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

Blask i szklistość: ★★★★★

Łatwość aplikacji: ★★★★☆

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★☆

 

Twardość: 7H

Grubość: < 1 μm

Trwałość: 2 lata

Wydajność: do 2 aut!

 

W skład zestawu wchodzi:

4nano Camo 30ml

Certyfikat Autentyczności 2 szt.

Ulotka “Jak dbać o powłokę ceramiczną” 2 szt.

Hologramy 4nano 2 szt.

 

4nano Camo to wyjątkowa hybryda pełnej powłoki ceramicznej z powłoką funkcjonalną stworzona w najnowszej technologii Hyper Hydrophobic. Niesamowita szklistość i spektakularny efekt hydrofobowy połączony z maksymalną ochroną przed mikrozarysowaniami, szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, promieniowaniem UV, chemią i solą drogową to jej główne zalety. Trwałość powłoki 4nano Camo to minimum 2 lata, zaś sam efekt hydrofobowy utrzymuje się aż do 12 miesięcy! Świetne właściwości samooczyszczające oraz wyjątkowo proste i szybkie mycie to jej kolejne zalety. A to wszystko przy aplikacji zaledwie jednej warstwy! Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom i polskim powłokom dostępnym oraz stale rozwijanym już od 2013 roku.Instrukcja stosowania:

Aplikację 4nano Camo należy przeprowadzać w odpowiednich warunkach temperatury i wilgotności powietrza. Ważna jest również dobra wentylacja pomieszczenia w którym przeprowadzamy aplikację. Lakier powinien być bardzo skrupulatnie przygotowany i oczyszczony za pomocą dedykowanego środka 4nano Scrub.

TEMPERATURA i WILGOTNOŚĆ POWIETRZA: Temperatura +15°C  do +30°C. Wilgotność powietrza pomiędzy 30-80%. Aplikacja powłoki poza podanymi przedziałami może skutkować niepowodzeniem.

PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI : Dobrze przygotowany lakier będzie wolny od smoły, luźnego brudu, zanieczyszczeń pochodzenia metalicznego, suchy oraz kompletnie wyjałowiony z innych zabezpieczeń typu woski czy zabezpieczenia fabryczne. Ostateczne mycie powierzchni przed zabezpieczeniem musi odbyć się przy pomocy środka 4nano Scrub (Alkaline lub Neutral w zależności od okoliczności).

APLIKACJA:  Energicznie wstrząsnąć butelką przed przystąpieniem do aplikacji. Na dołączony do zestawu aplikator nanieść kilka kropel 4nano Camo  i rozprowadzić po obszarze nie większym niż 30 x 30cm tworząc cienką lecz szczelną warstwę. Pozostawić na 3 minuty (+30°C) do 5 minut (+15°C) po czym zebrać nadmiar powłoki za pomocą 3 szmatek z mikrofibry. Nie należy próbować usunąć całego nadmiaru produktu za pomocą jednej szmatki. Przy użyciu pierwszej szmatki lekko zbieramy nadmiar produktu wciąż pozostawiając niedoskonałości na powierzchni. Następnie drugą szmatką zbieramy większość nadmiaru produktu. Trzecią szmatką polerujemy powierzchnię do ideału, tak aby nie pozostały żadne smugi i mazy. Należy upewnić się, że wszystkie niedoskonałości  (zarówno na elementach sąsiadujących) zostały dokładnie usunięte. Po skończonej aplikacji samochód powinien zostać w garażu przez minimum 12 godzin w celu zapewnienia jak najlepszych warunków wiązania, szczególnie w sezonie zimowym. Pełne wiązanie powłoki ceramicznej następuje po 14 dniach i w tym czasie NIE należy myć ani płukać samochodu. Oczywiście samochód można normalnie użytkować.

Przed użyciem przetestować produkt w mało widocznym miejscu. Nie nakładać na rozgrzane powierzchnie. Nie aplikować w pełnym słońcu. Chronić przed dziećmi. W przypadku połknięcia przemyć usta i obficie popić wodą, natychmiast skonsultować się z lekarzem. W przypadku kontaktu z oczami obficie przemyć wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody, w razie dolegliwości wezwać lekarza. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl