4nano CCX reload do wszystkich powłok ceramicznych 250ml

ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 

Blask i szklistość: ★★★★☆

Łatwość aplikacji: ★★★★★

Hydrofobowość: ★★★★★

Właściwości samooczyszczające: ★★★★☆

 

Twardość: 1H

Grubość: nie dotyczy

Trwałość: do 6 miesięcy

Wydajność: do 20 aut!

 

4nano CCX to bogata w żywice ceramiczne powłoka nadająca lakierowi niesamowity blask, szklistość, hydrofobowość w technologii Hyper Hydrophobic oraz wyjątkowo skuteczny efekt łatwego czyszczenia. Wodna baza oraz specjalnie dobrany skład umożliwia aplikację zarówno na lakier zabezpieczony dowolną powłoką ceramiczną, jak i bez żadnego zabezpieczenia. Produkt może być także stosowany na szkło, reflektory, lampy oraz inne tworzywa sztuczne. 4nano CCX aplikowany regularnie co 3-6 miesięcy zapewni doskonałą ochronę powierzchni przed przylegającym brudem, tym samym utrzymując lakier i/lub powłokę ceramiczną w doskonałej kondycji.

 

Instrukcja stosowania:

Nanieść niewielką ilość produktu na szmatkę z mikrofibry lub bezpośrednio na lakier i niezwłocznie rozprowadzić równomiernie po powierzchni. Za pomocą drugiej czystej szmatki z mikrofibry wypolerować pozostałości, aż do uzyskania idealnego połysku. Pracować na małych fragmentach. Samochód można użytkować już po 1 godzinie od zakończenia aplikacji!

Przed użyciem przetestować produkt w mało widocznym miejscu. Nie nakładać na rozgrzane powierzchnie. Nie aplikować w pełnym słońcu lub deszczu. Chronić przed dziećmi. W przypadku połknięcia przemyć usta i obficie popić wodą, natychmiast skonsultować się z lekarzem. W przypadku kontaktu z oczami obficie przemyć wodą i zasięgnąć porady lekarza. W przypadku kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody, w razie dolegliwości wezwać lekarza. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl