Regulamin
REGULAMIN SKLEPU

§ 1

1. Właścicielem  sklepu internetowego (Sprzedającym), działającego pod adresem www.sklep4nano.pl jest firma:

4nano Szczygieł Bartosiak Spółka Jawna
ul. Radockiego 184/6
40-645 Katowice
NIP : 954 271 90 92

2. Zakup w sklepie internetowym www.sklep4nano.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
3. Firma prowadzi sprzedaż wysyłkową lub indywidualny odbioru zakupionego towaru osobiście.

§ 2

1. Kupującym jest każda osoba składająca zamówienie na stronie www.sklep4nano.pl, która dokonała rejestracji swojego konta użytkownika.
2. Wszystkie ceny podane w sklepie są wyrażone w PLN i zawierają podatek VAT, są cenami brutto.
3. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie danych teleadresowych wraz z poprawnym, istniejącym adresem e-mail oraz numerem telefonu pod którym będzie można potwierdzić złożenie zamówienia.
4. Zastrzegamy sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, jeśli podane informacje są niekompletne.
5. Zamówienie można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w soboty, niedzielę oraz święta będą realizowane następnego dnia roboczego.
6. Każde zamówienie jest potwierdzane automatycznie wiadomością e-mail.
7. W przypadku braku kontaktu z Kupującym zamówienie jest wstrzymywane do momentu wyjaśnienia.
8. Potwierdzonego zamówienia nie można anulować.
9. Po otrzymaniu potwierdzenia zamówionego towaru oraz potwierdzenia uiszczenia opłaty za zamówiony towar (nie dotyczy przesyłek wysyłanych za pobraniem), następuję wysyłka.
10. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, firma 4nano Sp.J. zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Kupującego.
11. Dane osobowe przekazane w celu wykonania zamówienia będą wykorzystywane przez 4nano Sp.J. jedynie w celach koniecznych do realizacji zamówienia oraz w celach marketingowych i statystycznych (Ustawa o ochronie danych osobowych nr. 133/97, poz.883).

§ 3

1. Realizacja (przygotowanie paczki oraz wysyłka) zamówionego towaru nastąpi w terminie do 24 godzin w dni robocze od chwili otrzymania potwierdzenia zamówienia, o ile nie zostanie podany inny termin.
2. W przypadku opcji płatności „przedpłata na konto”, czas realizacji zamówienia liczy się od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego lub przesłania potwierdzenia dokonania przelewu.
3. Towar dostarczany jest za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD.
4. Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi do 2 dni roboczych.
5. W przypadku braku towaru w magazynie Kupujący jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Kupujący nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia, bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.
6. Do każdego zamówienia wystawiany jest dowód zakupu w postaci paragonu wysyłany na podany przez Kupującego adres e-mail. Na życzenie klienta wystawiamy fakturę VAT.
7. Należność za zamówiony towar Kupujący może uregulować w następujący sposób:
a) przy odbiorze przesyłki (przesyłka pobraniowa)
b) przelewem (przedpłata).
8. Podczas dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto przy użyciu modułu płatności PayU.
9. W przypadku płatności przy odbiorze Kupujący reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

§ 4

1. Koszt dostawy jest uzależniony od wagi, czasu dostarczenia przesyłki, formy płatności i jest obliczany automatycznie podczas składania zamówienia, zgodnie z cennikiem ustalonym przez przewoźnika.
2. Od momentu odebrania przesyłki z rąk przewoźnika, odpowiedzialność za bezpieczeństwo oraz stan przesyłki przechodzi na Kupującego.

§ 5

1. Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny art.2 ust.1 istnieje możliwość dokonania zwrotu zakupionego towaru w terminie 10 dni zgodnie z art.10 ww ustawy. Jednocześnie informujemy, że w celu dokonania zwrotu niezbędne jest skontaktowanie się z nami mailowo pod adresem biuro@4nano.pl celem ustalenia warunków zwrotu.

§ 6

Rejestracja w sklepie internetowym firmy 4nano Sp.J. oznacza jednocześnie zgodę Użytkownika na pozostawienie danych osobowych, które będą przetwarzane przez 4nano Sp.J. w celach statystycznych, marketingowych oraz informacyjnych. 4nano Sp.J. zapewnia, że nie będzie ich udostępniać podmiotom trzecim bez zgody właściciela danych. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o uprzedni kontakt z zespołem 4nano Sp.J.

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów :

zespół 4nano
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl